Vår kollektiv

Veera Koppel
Veera Koppel
exportmanager

gsm: (+372) 51 44 407
veera@printon.ee

Ruth Ojala
Ruth Ojala
försäljningsmanager

gsm: (+372) 51 37 466
ruth@printon.ee

Lauri Juursoo
Lauri Juursoo
exportmanager

gsm: (+372) 55 44 457
lauri@printon.ee

Hermo Uibo
Hermo Uibo
försäljningsmanager för Estland

gsm: (+372) 50 40 571
hermo@printon.ee

Siiri Kodanipork
Siiri Kodanipork
exportmanager

gsm: (+372) 52 24 405
siiri@printon.ee

Iris Peets
Iris Peets
exportmanager

gsm: (+372) 50 86 795
iris@printon.ee

Inge Kallakas
Inge Kallakas
försäljningsmanager

tel: (+372) 676 5111
gsm: (+372) 50 37 444
inge@printon.ee

Dmitri Antonov
Dmitri Antonov
exportmanager

gsm: (+372) 55 460 31
dima@printon.ee

Kairi Rosin
Kairi Rosin
exportmanager

gsm: (+372) 52 01 769
kairi@printon.ee

Triin Rebane
Triin Rebane
exportmanager

gsm: (+372) 55 524 333
rebane@printon.ee

Jaan Vainult
Jaan Vainult
produktionschef

gsm: (+372) 506 1050
jaan.vainult@printon.ee

Märvin Antov
Märvin Antov
logistikchef

gsm: (+372) 5698 4949
marvin@printon.ee

Aivo Kääramees
Aivo Kääramees
teknisk administrativ chef

gsm: (+372) 5240 203
aivo@printon.ee

Margus Liivamägi
Margus Liivamägi
kommersiell chef

gsm: (+372) 516 0840
margus@printon.ee

Moonika Oras
Moonika Oras
marknads- och kommunikationschef

gsm: (+372) 51 46 354
moonika@printon.ee

Eike Markus
Eike Markus
personal- och byråschef

tel: (+372) 676 5100
gsm: (+372) 52 11 696
eike@printon.ee

Jaan Tamm
Jaan Tamm
styrelsens ordförande

gsm: (+372) 676 5100
jaan.tamm@printon.ee

Jaan Vainult
Jaan Vainult
styrelseledamot

gsm: (+372)  506 1050
jaan.vainult@printon.ee