Milleniumivahetus Eestis oli kiire majanduskasvu ja võimaluste aeg. Trükikoda Printon sündis reprofirma K&O Service ja DD Kirjastuse initsiatiivil aastal 2000. Alustasime nullist ning meie eesmärk oli kasvada üheks suurematest poognatrükikodadest Eestis.

Tollal ettevõtte omaniku Tarmo Orasmäe juhtimisel tehti esimesed investeeringud, ületati raskused ning Printon sisenes jõuliselt trükiärisse.

Printoni kasv on olnud stabiilne. Suund välisturgudel tegutsemiseks võeti aastal 2004. Soome turule sisenemine osutus üle ootuste edukaks ning tänaseks oleme laiendanud oma müügitegevust 15 riiki. Meile on omistatud FSC jätkusuutliku metsanduse tarneahela sertifikaat ning omame kvaliteedijuhtimise sertifikaati ISO 9001.

Aastal 2016 omandas Eesti suurim investeerimisettevõte Infortar osaluse Printonis ning liitis selle turvatrükistele spetsialiseerunud trükikojaga Vaba Maa. Alates 2019 a märtsist on Printoni ainuomanik Infortar grupp.

Kahe trükiettevõtte ühinemisel moodustunud laiahaardeline poognatrükikoda tegutseb 2018. aasta kevadest uutes tootmisruumides aadressil Peterburi maantee 81.

Printoni tooteportfelli kuuluvad peamiselt raamatud ja reklaamtükised. 90% toodangust valmib majasiseselt ning tänaseks ekspordime üle 60% oma kogutoodangust.

Printoni ja Vaba Maa annab tööd 83 inimesele.

  • Soovime olla oma klientidele parimad trükipartnerid – nii kvaliteedi, tarnekiiruse kui ka teeninduse osas.
  • Usume, et iga töö on eelkõige koostöö kliendiga. Lähtume tellija soovidest ja vajadustest. Oleme alati kättesaadavad ning valmis erilahendusteks.
  • Printoni töötajate kogemused, hoolivus ja tööle pühendumine tagavad jätkuvalt kvaliteetse trükiteenuse meie trükikojast.
Printon numbrites
0%
Teenustest toodame ise
0%
toodangust valmib õigeaegselt
0
õnnelikku klienti
0
aastat kogemust
0%
toodangust eksporti
0
ekspordi riiki
0
töötajat