Iga trükise saab muuta eriliseks hoolikalt valitud järeltöötlustehnikate abil.

UV-kohtlakk, UV-lauslakk – kasutatakse nii efekti andmiseks kui ka trükist kulumise vastu kaitsval eesmärgil. Lakk katab trükise või raamatu kaane pinda osaliselt või täielikult. Pakume järgnevaid lahendusi: läikiv, matt ja struktuurne.

Lamineerimine – muudab trükised vastupidavamaks ja efektsemaks. Pakume järgmisi lamineerimisvõimalusi: läikiv, matt, kraapimiskindel matt ja sametine. Lisaks on võimalik ka kuldne või hõbedane laminaat.

Fooliotrükk – metalse läikega fooliotrükk on elegantne ja pilkupüüdev. Populaarseimad värvid on hõbe, kuld ja pronks erinevates variatsioonides. Lisaks pakume ka erilisemat värvivalikut nagu sinise, punase, lilla, kollase jpm variatsioone.

Siiditrükk – efektne trükitehnika, mida kasutatakse materjalidel, millele ei saa teha ofsettrpkki. Seetõttu tehakse siiditrüki tehnikat näiteks tumedatele pindadele (kalingur, vinüülkate, köitepapp) tekstide ja vektorgraafiliste objektide trükkimiseks.

Surutrükk – tõstab kujutise trükitava pinna seest kõrgemale (emboss) või vastupidi surub pinna sisse (deboss). Selle tehnika tulemusena saavutatud ruumilisus on pilkupüüdev ning eriline ka katsudes.

Stantsimine – erikujulised ääred ja sisselõiked sünnivad stantsimise abil. Nõnda saab raamatu esikaanele tekitada auke, millest paistab läbi alumine leht. Stantsimise teel saab muuta erikujuliseks ka trükise ääre.

PANTONE-värvid – spetsiaalselt eritellimusena segatud värvid PANTONE kataloodi alusel. Tavapärase neljavärvitrükise värvipaleti asemel koosnevad PANTONE värvid 14 komponentvärvist. Seetõttu on paljud toonid PANTONE ehk spot-värvidega trükkides intensiivsemad ning ühtlasemad.

Järjepael – praktiline ja lisaväärtust andev aksessuaar, mis sobib hästi kõvakaanelistele raamatutele ja märkmikutele. Valida saab erinevate värvuste, laiuse ja tekstruuriga järjepaela.

Värvilised kaptaalid – raamatuploki selja otstesse kleebitud värviline pael köite tugevdamiseks.

Äärte värvimine erinevate värvitoonidega – raamatu äärte värvimine kuldseks, hõbedaseks jne.

Glitter lakk – annab trükisele sädeluse efekti.

Köitekummid – võimalik tellida erinevates värvitoonides, sobib kõvakaanelisele raamatule.

Värvilised niidid – lahtise seljaga raamatule efekti andmiseks.

Taskud – raamatu sisse liimitud tasku.

Saada päring