Voldikud

Voldik ehk buklett võib olla ühe korra volditud nelja leheküljega materjal või keerulisema struktuuriga volditud trükis. Voldikule mahub flaieriga võrreldes rohkem infot ning eritellimusena saame teha ka ainulaadse kujuga buklette.

Mappkaaned

Mappkaaned ehk dokumendikaaned on otstarbekas valik konverentside ning messide tarvis. Info- ja turundusmaterjale mahutav trükis võib olla nii tugevast papist kui ka õhemast paberist

Plakat

Plakat ehk poster on suuremas formaadis trükis reklaamsõnumite levitamiseks kabanduskeskustes, tänavatel ja mujal.

Reeglina trükitakse plakat poolläikivale silk-paberile, mis soovi korral kaetakse ka laminaadiga.

Flaierid

Flaierid on efektiivne viis levitada oma reklaamsõnumit. Reklaamflaierite kasutusvõimalusi on mitmeid, neid saab pihku pista liikuvale inimesele või valitud sihtgrupini viia otseposti abil. Toode sobib kenasti ka messiboksi või reklaamstendile kontoris.

Liimplokid ehk märkmeplokid

Ühest servast plokiks liimitud märkmeplokid on levinud abivahendid kontoris. Rebitavate lehtedega märkmeplokile oma ideede üles kirjutamine on inimesele loomuomane ja harjumuslik. Ühest servast plokiks liimitud märkmeplokkide kujundus võib olla igal lehel sama või erinev. Ploki lehed saab katta ruutude või joontega, lehe serva võib paigutada ettevõtte logo.

Ukse-, riiuli-, laua- ja pudelikaelarääkijad.

Tegemist on trükisega, mis sobitud pudelikaelale, hotellitoa uksele, riiulile või toitlustusasutuse lauale tähelepanu äratamiseks.

Pakendid

Efektne müügipakend eristub konkurentidest ja aitab toodet paremini müüa. Valmistame pakendeid kartongist ja papist. Kliendi poolt soovitud kujundus trükitakse otse materjalile ning erinevad järeltöötlustehnikad nagu lamineerimine, surutrükk, fooliumtrükk, siiditrüjkk ja kohtlakk annavad tootele viimase lihvi.

Kirjuta meile ning leiame parima lahenduse!
Saada päring