Seinakalendrid

Originaalse disainiga seina- või lauakalender kaunistab töö ja teenindusruume, tõstab bränditeadlikkust ja sobib praktiliseks kingituseks klientidele või koostööpartneritele.

Seinakalender on valdavalt kammköites (wire-o), kuid lihtsamad lahendused võib köita ka klamberköites. Seinakalendri teeb eriliseks ettevõtte visuaalse kuvandiga harmoneeruv disain. Klassikaline lahendus on muutumatu ülemise riputatava lehega, mis on omanäoliselt kujundatud ning all paiknevad üksteise kohal reas eelmine, käesolev ja saabuv kuu. Võimalik on teha ka igale kuule oma kujundusega leht, mis pakub kasutajale vaheldust ja avastamisrõõmu. Seinakalendri riputuseks on auk ning kammköite puhul saab lisada metallist riputuskonksu.

Lauakalender on külili keeratud kolmnurka meenutava kartongist põhjaga trükis, millele on lisatud kalendri lehed. Ilus lauakalender on osa ettevõtte kuvandist, täiustab kontori atmosfääri ja on tõhus viis olla märgatud aastaringselt.

Täiendav info:

  • Kalendri esi- ja tagaleheküljel on individuaalne kujundus (kui vajate abi kujundusega, kirjutage printon@printon.ee ning tellige kujundus meie disainerilt).
  • Keel vastavalt tellija soovile
  • Kahe ja kolmevärvilised
  • Tellija soovil märgime vastavalt riigile riiklikud pühad
  • Rahvakalendri või ettevõtte jaoks märgilise tähtsusega tähtpäevad, lipuheiskamise päevad, kuu faasid.
  • Viimistlus vastavalt kliendi soovidele
  • Nihutatav aken

Kalender-märkmikud

Bränditud kalender-märkmik on ideaalne firmakingitus ettevõtte uuele töötajale või koostööpartnerile.

Eristuva disainiga personaliseeritud märkmikud on stiilsed ja praktilised. Bränditud märkmikud ilma kalendersisuta ei aegu ja leiavad kasutust mitmeid aastaid.

Printonis valmivad nii kõva- kui ka pehmekaanelised märkmikud individuaaldisaini alusel. Valikus on ka wire-o kammköide või lahtise seljaga köide. Unikaalse disainikontseptsiooniga märkmikutes talletatakse ettevõtte jaoks oluline info ja või/ ning kasutatakse selgelt eristuvaid graafilisi elemente.

Veelgi atraktiivsemaks teevad märkmiku valitud värvitoonis järjepael, kaante materjalivalik (kunstnahk, kangas jne), küljetasku visiitkaartidele, kaante silmatorkav järeltöötlus jm.

Kirjuta meile ning leiame parima lahenduse!
Saada päring