Suurepärase kvaliteediga ofsettrükk.
Uusima tehnoloogiaga automaatne värvimõõtmise süsteem hoiab kogu tiraaži ulatuses värvi stabiilsena ja vähendab värvi kõikumisi.
Masinates on võimalikult palju protsesse automatiseeritud ja kiirendatud, et trükk oleks stabiilne ja kiiresti teostatav.

Komori ofsettrükimasina erakordsus peiutb H-UV värvides, mis kuivavad spetsiaalsete UV-lampide all vahetult peale trükki. Täiesti teist tüüpi värvid ei imendu paberisse ning jäävad seetõttu erksamad. Trükijälg on palju selgem.

Värv ei valgu laiali, tulemus on kohene – jääbki selline nagu ta masinast välja tuleb.

Sobilik erimaterjalidele: vinüülid, tekstiilid jne.

Xerox Versant digitrükimasin on mõeldud eelkõige paindlike tiraažide teenindamiseks, see tähendab väiksemaid koguseid mõistliku hinnaga. Digitrüki tootmistähtajad on reeglina lühemad kui ofsetis ja ühtlasi on tegemist ka loodussäästlikuma trükiviisiga.

Offset tehnoloogias trükitakse peamiselt CMYK värvidega – värviline kujutis paberil saavutatakse läbi nelja värvi, mille hulk määratakse protsentides:
C – cyan (sinine)
M – magenta (punane)
Y – yellow (kollane)
K – key / black (must)

Ei ole võimalik kasutada kõiki nelja värvi sajaprotsendiliselt, kuna paber ei kannata tavaliselt nii suurt hulka värvi. Maksimum värvisumma, mida võib kanda kriitpaberile, on 320%.

Juhul kui soovite trükkida musta täispinda, siis vaid musta kasutades on lõpptulemus hallikasmust. Et saavutada sügavmusta, kasutage valemit C – 40, M – 30, Y – 30, K – 100.

Spot värvid segatakse juba enne trükiprotsessi algust valmis vastavalt Pantone kataloogile. Spot värve kasutatakse mingite kindlate toonide saamiseks, mida on raske saavutada läbi CMYK värvide. Samuti kasutatakse SPOT värve lisavärvina CMYK värvidele. Hõbe ja kuld on samuti SPOT värvid.
Trükipinna kaitsmiseks ning säravama tulemuse saavutamiseks on trükised võimalik katta offlakiga. Võimalik on kasutada nii matti kui ka läikivat lakki Eriti soovitav on lakkimist kasutada spot hõbeda ja kulla puhul.
Teeme koostööd kõigi Eesti suurimate paberimüüjatega, paberite tarnetähtajad varieeruvad sõltuvalt paberisordist tavaliselt ühest päevast kuni ühe nädalani. Laias laastus võib paberid jagada kaheks: katmata ja kaetud paberid. Katmata paberid on matid ja nende pind on kare. Seetõttu ei sobi katmata paberid kõrget kvaliteeti nõudvate piltide ja reklaammaterjalide trükkimiseks. Kaetud paberitel e. kriitpaberitel on pealmine pind 1-3x kaetud õhukese kriidikihiga, mis tasandab paberi konarused ja tagab parima trükikvaliteedi. Kaetud paberit on matti, läikivat ja poolläikivat (silk).
Paberile trükkimisel on oluline rastripunktide arv ühel pinnaühikul. Mida suurem on tihedus, seda teravam on pilt. Samas ei saa punkte ka liiga palju olla ning erinevatel paberitel on erinev maksimaalne rastritiheduse piir. Nii näiteks soovitame katmata paberite puhul kasutada max 133 lpi, kaetud paberitel 150-175 lpi.
Resolutsiooni arvutamiseks kehtib valem dpi = 2 x lpi. Kuna enamus töid trükitakse rastriga 150 lpi, siis resolutsioon peaks olema seega 300 dpi.
Valmistoodangu pakendame vastavalt kliendi soovile kastidesse või alustele. Palume aegsasti trükikojale teada anda valmistoodangu transpordi jaotuskava – sedasi kiirendate trükiste Teieni jõudmise protsessi ning hoiate kokku trükise valmimise aega.
Kirjuta meile ning leiame just Sinu trükisele sobivaima lahenduse!
Saada päring