“Mõte igas päevas” kinkeraamatu kordustrükk

Printoni trükikojas valminud tumepunases sametköites luksuslik kinkeraamat nimega “Mõte igas päevas” on nii tsitaatidega varustatud märkmik kui ka isiklik päevik, mis reflekteerib kasutaja sisemaailmas toimuvat kolme aasta vältel.

Iga päeva tarvis on märkmikus lahter, kuhu kanda oma mõttetera, mis on inspireeritud valitud tsitaadist. Alustada saab ükskõik millisel päeval aastas.

Raamat kui sensoorne nauding

Kõvaköites ümara seljaga kinkeraamatu teeb eriliseks luksuslik kujundus – tumepunasest sametist raamatu kaasi kaunistab hõbedane foolio surutrükk. Nii raamatu kaptaalid kui ka järjepael on samuti hõbedast tooni. Märkmik on piisavalt väike, et mahtuda reisikotti või magamistoa lauale voodi kõrvale, et iga päeva lõpetuseks killuke oma elufilosoofiat paberile talletada.  Kaanematerjali pehme samet on raamatut käes hoides meeldivalt ahvatlev.

Miks on päeviku pidamine kasulik?

Oma mõtete korrastamine ja paberile kirjutamine aitab meil olla ühenduses oma sisemiste väärtustega ja toime tulla keeruliste elusituatsioonidega. Kirjutamine maandab pingeid, kuna oma tunnete sõnastamine ja paberile kandmine muudab meie aju toimetulekut stressirikka informatsiooniga ning teeb ruumi positiivsetele mõtetele. Ühtlasi on oma mõtete korrastamises järjepidevus, mis loob meelerahu ja heaolutunnet tehtud tööst.

Kust osta oma raamat?

“Mõte igas päevas” kinkeraamat on saadaval Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes üle kogu Eesti.

Printoni trükikojas valmivad igapäevaselt erineva formaadiga põnevad raamatud meie klientidele üle kogu Euroopa.

Vaata lisa meie teenuste kohta www.printon.ee

Jaga:
2019-08-14T13:22:46+03:00

Pin It on Pinterest