Printoni trükikojas on valminud särtsakasroosade kaantega ja tumeda ümbrispaberiga mahukas raamat, mis sisaldab nõid Nastja teadmisi, rituaale, nõuandeid ja retsepte.

Kõvakaaneline õmmeldud raamat koosneb 400 leheküljest ning seda kaunistavad Andres Adamsoni illustratsioonid. Nii raamatu kaaned kui ka ümbrispaber on kaetud matt laminaadiga, mis kaitseb ning annab trükisele meeldivalt siidise pinna. Teosele lisavad väärikust mustad kaptaalid ning ümar selg. Raamat omandab hoopis teise ilme, kui ümbrispaberi alla piiluda: dramaatiline roosa tasakaalustab mustade eeslehtede sügavust ning mõjub äärmiselt naiselikuna.

Fookus Meedia kirjastuse poolt välja antud Nastja-raamatute sarjast on tegemist kõige mahukama teosega, mille eesmärk on aidata inimestele elada õnnelikumat, tervemat ja täisväärtuslikumat elu. Raamat on saadaval nii Apollo kui ka Rahva Raamatu kauplustes üle kogu Eesti.

Aitäh kirjastusele Fookus Meedia meeldiva koostöö eest ning head soovide täitumist kõigile nõid Nastja raamatute lugejatele!

Jaga: